Nowe oblicze ściany

Czysta ściana odchodzi do lamusa. Coraz częściej spotyka się naklejki dekoracyjne czy malowidła na ścianie. Jeśli podoba ci się wygląd naklejki ściennej winylowej, ale nie podoba się pomysł naklejenia jej na ścianę, to szablon ścienny jest idealnym rozwiązaniem. Nie tylko jest on wielokrotnego użytku, ale daje możliwość wyboru dowolnego koloru farby, którą chcesz zastosować. Nawet początkująca osoba może osiągnąć niesamowite wyniki w dekoracji wnętrz. .

Szablony malarskie pomagają w prostu sposób odmienić oblicze Twojej ściany, która nabierze niebagatelnego charakteru. Jest wiele firm które oferują wykonanie szablonu ściennego.

Gdy mamy już szablony malarskie i farby w domu, czas zabrać się do pracy. Szablon najlepiej zamocować przy użyciu maskującej taśmy malarskiej. Trzeba pamiętać o tym, by przymocować najpierw górny brzeg, a następnie delikatnie naciągać do dołu. Konieczne jest zlikwidowanie wszelkich fałd i bąblów powietrza. Później robi się jeszcze łatwiej. Nakładamy gęstą farbę gąbką lub wałkiem metodą wklepywania, potem tylko czekać aż wyschnie.

Niezwykłą zaletą szablonu ściennego jest fakt, że po umyciu może być on wykorzystywany wielokrotnie tak, że możesz nadać charakter wielu miejscom, za niewielkie pieniądze i niedużym nakładem pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *